Sodyba “ATOKAMPIS”

    Trokštate pabėgti nuo sekinančios kasdienybės ir jos rūpesčių? Romantiškai praleisti laiką dviese? O gal tiesiog ieškote atokios vietos nusiraminti ir pažvelgti į save?

    Kviečiame Jus apsilankyti mūsų sodyboje, kuri įkurta vienkiemyje ir, kaip reta, skirta tik dviems poilsiautojams. Čia neorganizuojami triukšmingi pobūviai, todėl jūsų ramybės nedrums nė vienas pašalinis žmogus. Poilsiautojams skirtas namelis įrengtas atokiai nuo sodybos šeimininkų, kur, specialiai Jums sukurtoje privačioje erdvėje, galėsite nevaržomai mėgautis vienatve kaime.

    “Atokampyje” sustoja laikas, o gyvenimas įgauna kitą pagreitį. Šimtametes pušis kedenantis vėjas tarsi kviečia į ramybės oazę: užtenka vos apsidairyti, kad suprastum, jog skubantis miestas išnyko toli ir problemų sūkurys nuslopo.

    Namelio erdvė sumaišo tikro kaimo estetiką ir elegantiško provanso nuotaikas. Čia gera tiesiog ilsėtis, mėgautis tyla ar klausyti miško ošimo. Medinėje namelio terasoje kūno ir sielos laukia ypatinga atgaiva – ofuro vonia, kurioje galėsite atsipalaiduoti ir žiemą, ir vasarą.

    Vos tik nusileidus terasos laipteliais prasideda takelis mišku – kelios minutės iki Kauno Marių. Jums skirtame paplūdimyje kviečiame mėgautis gamta ar pasiplaukioti valtele.

    Mūsų sodybą supa net keturi piliakalniai, kuriuos įdomu aplankyti kiekvienam. O atėjus vakarui nerasite didesnio malonumo, kaip susikurti laužą pamiškėje ar ant sodyboje esančio alkakalnio stebėti įspūdingą saulėlydį. Galbūt netgi laukti saulėtekio…

    Sodybą “Atokampis” su meile kuriame Jums, ieškantiems atgaivos kūnui ir sielai…

 

Sodyba "ATOKAMPIS" įsikūrusi Kaišiadorių raj., Kruonio sen., Visginų km.
Poilsio zonos teritorija - 10 ha;
Kauno marios - 300 m;
Svečiai priimami visus metus.

Jūsų laukia:
Namelis tik dviems;
Šilta ofuro vonia;
Baidarės,dviračiai;
Ramybė ir poilsis;


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas